گروه تولیدی ایران تک پوش

درود خدمت تمامی هموطنان و مصرف کنندگان محصولات گروه تولیدی پوشاک ایران تک پوش
ما به شما، << احساس خوب >> را هدیه می دهیم.

مشخصات و ویژگی هائی که محصولات مارا نسبت به محصولات مشابه داخلی و خارجی متمایزتز کرده است:
۱- استفاده از نخ ۱۰۰٪ پنبه سوپر دوبار شانه شده کامپکت( گرانترین و مرغوبترین نخ پنبه موجود). باعث حفظ کیفیت اولیه رنگ، سایز و اندازه، حالت نو بودن پارچه در طول زمان استفاده توسط مصرف کننده می شود.
۲- تنها تولید کننده پوشاک زیر به معنای واقعی عرق گیر (آبدوست) در ایران. باعث جذب تمامی رطوبت و عرق بدن می شود که به هیچ عنوان حتی در مناطقی با رطوبت بالا، مصرف کننده احساس کلافگی نمی کند و شوره عرق، به لباس رو انتقال داده نمی شود.
۳- الگو و سایزبندی استاندارد بدون کوچکتر کردن الگو، جهت بالا بردن سود و کم کردن هزینه در خط تولید. بطورمثال سایز ۳XL و ۴XL خیلی برندها، اندازه سایز ۲XL محصولات ما می باشند.
۴- دوخت با کیفیت ویژه که به هیچ عنوان درزهای کار در زمان استفاده پاره یا باز نمی شوند.
۵- قیمت بسیار مناسب.

ما در قبال شما مسئول هستیم و روز به روز کیفیت اجناس خود را بالاتر می بریم. چون سیاست اول در تولید ما کیفیت می باشد و نه کمیت.

علت استفاده از کلمه ی گروه این است که متعلق به تمام ایرانیان عزیز می باشد. بیش از هزاران نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در تولید محصولات ما سهیم می باشند. از آن کشاورز و روستایی زحمتکش که به کاشت و برداشت بوته ی پنبه مشغول هست و آن رانندگان عزیز که محصولات را جابجا می کنند و آن کارگران زحمت کشی که در کارخانجات ریسندگی مشغول تهیه نخ از بوته های پنبه هستند و عزیزانی که در کارخانه بافندگیمان، نخ تهیه شده را به پارچه تبدیل می کنند و انسانهای بزرگی که در کارخانجات رنگرزی و تکمیل طاقه پارچه به آن رنگ و جلای زیبا می بخشند و دوستانی که در واحد تولیدیمان به برش و دوخت و دوز و اتو کاری و بسته بندی و کنترل کیفیت محصولات می پردازند و آن دسته افرادی که با زحمت فراوان مبادرت به فروش اجناس تولید شده مشغولند و مهمتر از همه شما عزیزانی که با حمایت و خرید این اجناس، باعث تشویق همه ی دوستان زحمتکش و شاغل شدن خیلی از بیکاران هموطن و گردش سرمایه در داخل کشور عزیزمان ایران، می شوید.
در راستای بالابردن کیفیت تولید و ایجاد جلب رضایت شما حمایت کنندگان عزیز و بار مسئولیتی که در راستای تأمین بهداشت و سلامتی شما عزیزان بر دوش ما هست و خود را در برابر گرانبهاترین لباس شما که همان سلامتی و بهداشت و آرامش پوست شما هست، مسئول می دانیم و در برابر کوچکترین مشکلی که احیانأ برای سلامتی شما در قبال استفاده از پوشاک و تولیدات ما برایتان پیش آید، به هیچ عنوان خود را نمی توانیم ببخشیم و هیچ عذر و بهانه ای در جهت فرار از مسئولیت خود نداریم. در بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاهی و با کمک دو شرکت آزمایشگاهی و تکمیل پارچه که به حق کمک شایانی در همفکری و بخش تکمیل پارچه به ما نمودند، که در نهایت توانستیم، اولین گروه تولیدی پوشاک لباس زیر در ایران باشیم که لباس زیر را به معنای واقعی عرق گیر و جذاب رطوبت بالا و در نهایت، آرامش و لطافت و بهداشت پوست شما را تأمین کنیم، که حتی نمونه های با کیفیت و گران قیمت خارجی توان رقابت با پوشاک ما را هم از لحاظ الگوی برش و سایزبندی و مهمترین آن، استفاده از ماشین آلات دوخت که با توجه به هزینه ی بالای تولید، هیچکدام از ماشین آلات موجود ما جهت تولید لباس زیر استفاده نمی کنند، ولی ما حهت بالابردن هرچه تمام تر کیفیت دوخت جهت پاره نشدن درزهای کار در طول زمان مصرف، استفاده می کنیم و با مرغوب ترین نوع نخ ٪۱۰۰ پنبه سوپر ۲ بار شانه شده کامپکت و با بهترین رنگهای ثابت درجه یک که به هیچ عنوان حتی در هنگام شستشوی پوشاک رنگی با سفید تولیدات ما، مشکلی برای هیچکدام پیش نمی آید، در محیطی کاملأ بهداشتی، اقدام به تولید پوشاک زیر نموده ایم.

در نهایت با رسیدن به تکنولوژی جدید و هزینه بردار در قسمت تولید و تکمیل پارچه، گامی بسیار بزرگ در صنعت پوشاک ایران عزیزمان برداشته ایم و برای اولین بار در برند ایران تک پوش، توانستیم پوشاک زیر را به معنای واقعی عرق گیر ( پوشاک آب دوست ) جهت بالابردن نهایت بهداشت و سلامتی شما که باعث می شود در هنگام تعریق، مواد زائد حاصل از عرق، جذب شده و میکروب ها و قارچ ها و عوامل دیگری که ایجاد بیماری و بو می کنند، فرصت تکثیر و رشد پیدا نکنند و بوی بد بوجود نیاورند و بهداشت مطلق شما را تأمین می کند.

به تمامی کسانی که بهداشت و سلامتشان برایتان مهم هست، تولیدات گروه تولیدی پوشاک ایران تک پوش را توصیه و معرفی بفرمائید.

ایرانی، دیگر برای همیشه با افتخار ایرانی بپوش.

با امید و لطف خداوند بزرگ و حمایت شما عزیزان گرامی، بتوانیم روز به روز در ارتقاء محصولات تلاش کرده و اسباب راحتی و آرامش ومهمتر از همه رضایت مندی شما سروران را فراهم کنیم.
باور ما این است که همیشه حق با مصرف کننده ی عزیز می باشد. خواهشمندیم با پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود مارا در تولید محصول هر چه با کیفیت تر و مرغوب تر بهره مند سازید.
بهترینها را برای شما بهترینها، از یزدان پاک، خواهانیم.
مدیریت و کارکنان گروه تولیدی پوشاک
ایران تک پوش

تماس با همکاران ما

تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۶۴۳۹۱۸
تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۷۷۶۱۴۰۱۸
ایمیل: irantakpoush@gmail.com

IranTakPoush

لیست نمایندگی ها در سایر شهرها

پشتبانی 24 ساعته

آدرس دفتر فروش پخش: تهران، خیابان بهار، مجتمع تجاری بهار، طبقه همکف، واحد ۱۱۵

ارسال ایمیل به بخش پشتبانی