گروه تولیدی ایران تک پوش

علت استفاده از کلمه ی گروه این است که متعلق به تمام ایرانیان عزیز می باشد. بیش از هزاران نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در تولید محصولات ما سهیم می باشند. از آن کشاورز و روستایی زحمتکش که به کاشت و برداشت بوته ی پنبه مشغول هست و آن رانندگان عزیز که محصولات را جابجا می کنند و آن کارگران زحمت کشی که در کارخانجات ریسندگی مشغول تهیه نخ از بوته های پنبه هستند و عزیزانی که در کارخانجات بافندگی نخ تهیه شده را به پارچه تبدیل می کنند و انسانهای بزرگی که در کارخانجات رنگرزی و تکمیل طاقه پارچه به آن رنگ و جلای زیبا می بخشند و دوستانی که در کارخانجات تولیدی به برش و دوخت و دوز و اتو کاری و بسته بندی و کنترل کیفیت محصولات می پردازند و آن دسته افرادی که با زحمت فراوان مبادرت به فروش اجناس تولید شده مشغولند و مهمتر از همه شما عزیزانی که با حمایت و خرید این اجناس باعث تشویق همه ی دوستانه زحمتکش و شاغل شدن خیلی از بیکاران هموطن و گردش سرمایه در داخل کشور عزیزمان ایران می شوید.
با امید و لطف خداوند بزرگ و حمایت شما عزیزان گرامی، بتوانیم روز به روز در ارتقاء محصولات تلاش کرده و اسباب راحتی و آرامش ومهمتر از همه رضایت مندی شما سروران را فراهم کنیم.
باور ما این است که همیشه حق با مصرف کننده ی عزیز می باشد. خواهشمندیم با پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود مارا در تولید محصول هر چه با کیفیت تر و مرغوب تر بهره مند سازید.

تماس با همکاران ما

تلفن کارخانه: ۰۲۶۳۶۶۴۳۹۱۸
تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۷۷۶۱۴۰۱۸
ایمیل: irantakpoush@gmail.com

IranTakPoush

لیست نمایندگی ها در سایر شهرها

پشتبانی 24 ساعته

آدرس دفتر فروش پخش: تهران، خیابان بهار، مجتمع تجاری بهار، طبقه همکف، واحد ۱۱۵

ارسال ایمیل به بخش پشتبانی