شورت اسلیپ زنانه ٪۱۰۰ پنبه سوپر دو بار شانه شده. بسیار نرم و لطیف . بهداشتی، ضد قارچ و ضد میکروب و ضد رطوبت و با قدرت جذب بالای رطوبت. در ۵ سایز و رنگبندی.

شورت پادار پسرانه %۱۰۰ پنبه سوپر درجه یک . نرم و لطیف . بهداشتی و زیبا با چاپ شخصیتهای کارتونی مورد علاقه کودکان

شورت اسلیپ پسرانه

شورت اسلیپ پسرانه. در 8 رنگ و 4 سایز . %100 نخ پنبه سوپر دو بار شانه شده . بسیار نرم و لطیف.

شورت پادار مردانه

کد محصول : 10203154 در چهار سایز ( M, L, XL, XXL ) و در شش رنگ تولید می شود. برای تولید این محصول از بهترین پنبه سوپر استفاده می شود. آرامش و بهداشت شما را به ارمغان می آورد.  

شورت اسلیپ کش از روی پسرانه

شورت اسلیپ کش از روی پسرانه. 6 مدل، 7 رنگ، 4 سایز. زیبا و راحت، با دوام و عرق گیری مناسب جهت جلوگیری از عرق سوختگی.

شورت اسلیپ کش از رو

شورت اسلیپ کش از رو در 6 رنگ و سفید و در 5 سایز تین ایجر و M تا XXL ، دارای 5 طرح و مدل مختلف، تمام پنبه، راحت، زیبا و با دوام. عرق گیری عالی. مناسب جوانان و آقایونی که به مد روز توجه دارند

شورت اسلیپ کمر لیفه ای مردانه

شورت اسلیپ کمر لیفه ای مردانه، تمام پنبه، در 6 رنگ و 5 سایز S تا XXL. راحت و زیبا وبا جذب بالای رطوبت ( عرق ) بدن باعث جلوگیری از عرق سوختگی شما مصرف کننده ی عزیز می شود.

شورت اسلیپ دخترانه

شورت اسلیپ دخترانه در 6 رنگ و 5 سایز 35 و 40 و 45 و 50 و 55 موجود می باشد. حس راحتی و آرامش و خنکی دارد و به علت تمام پنبه بودن جنس، بهداشت و سلامتی عزیزان را فراهم می کند.

شلوارک کوتاه و شورت پادار دخترانه

شلوارک کوتاه و شورت پادار دخترانه در 6 رنگ و 4 سایز 40 و 45 و 50 و 55 می باشد. بسیار مورد علاقه دختران از جهت راحتی بوده و خانواده های عزیز هم برای عزیزانشان از این مدل استقبال زیادی انجام داده اند.